Přednášející

Created with Sketch.

Mgr. Jan Špilar

Zakladatel a majitel salonu Střihoruký Edward, je kadeřníkem, podnikatelem, zaměstnavatelem a také trvalým jáhnem a vyšetřujícím soudcem Diecézního soudu v Brně. Vystudoval praktickou teologii na TF JCU v Českých Budějovicích.

Jak se dá pracovat, podnikat a být přitom křesťanem? Můžu někoho propustit? Jak velký zisk je ještě v pořádku? Na tyto a další otázky můžete slyšet odpovědi v dopolední přednášce.

Jitka a Mirek Novákovi

Jsou rodiči šesti dětí, lektory kurzů PPR. Podělí se o svědectví manželské spirituality. Co vlastně zahrnuje duchovní rozměr manželství? Jak žít zásady Teologie těla v každodenním shonu? Jak se vypořádat s dilematy rodičovství? O tom všem se dozvíte na dopolední přednášce.

MVDr. Pavel Bělobrádek

Je absolventem Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně. Tajemník KDU-ČSL v Pardubickém kraji, od roku 2010 je předsedou strany. Je ženatý a má syna Josefa. V odpoledním bloku s ním budete mít možnost diskutovat o tom, zda je nutné se jako křesťané angažovat, jestli je možné se v politice neušpinit a jaké jsou vůbec možnosti křesťanů v dnešní společnosti cokoliv prosadit.