Dobrovolníci

 
dobrovolnici2

Jaký bude Absolventský Velehrad 2021? Hodně bude záležet na přihlášených účastnících a připraveném programu – ale z velké části také na ochotných dobrovolnících, kteří se připojí k organizačnímu týmu.

Pojďme AV21 zorganizovat společně - rádi bychom, aby se zapojilo víc lidí, než jen malá skupina dobrovolníků, kteří organizují setkání pro druhé. Každý z nás může během AV udělat něco pro ostatní, ale taky sám pro sebe. Pokud i ty přiložíš pomocnou ruku k dílu, dokážeme celé setkání zorganizovat mnohem snáz a přitom si ho i užít.

Jestli nevíš, co si pod „přiložením pomocné ruky“ představit, nezoufej. Více informací můžeš najít na stránce S čím potřebujeme pomoci, kde najdeš popisky jednotlivých sekcí a možnosti, jak se zapojit.

Proč být dobrovolník?

Abychom tě k dobrovolnictví trošku nalákali, máme připravených pár výhod: dobrovolníci se můžou registrovat jako první (1. vlna registrace určená pro dobrovolníky začíná už 27. 3.) a připravujeme pro ně víkendové setkání (v termínu 3. - 6. 6. nebo 25. – 27. 6. 2021).

Kde najdeš další info?

S čím potřebujeme pomoci? Připravili jsme popis činností, na které hledáme pomocníky :) Přímo v přihlášce si budeš moct zakliknout, kde bys chtěl/a pomoc.

Na stránce vše o registraci na AV21 najdeš info o ubytování, stravě i o ceně variant, které najdeš v přihlášce.